فرهنگ و هنر

عدم وجود محدودیت برای اجرای تورهای گردشگری

ایسنا/ معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از عدم وجود محدودیت برای اجرای تورهای گردشگری اطلاع داد.

16 مرداد 1399

اطلاعات مشترکان اپراتور رایتل لو رفت ، مرکز ماهر تایید کرد

اطلاعات مشترکان اپراتور رایتل در اینترنت منتشر شده است.

15 مرداد 1399

چند توصیه امتحانی برای دانش آموزان

بدون تردید ترس از امتحان بین دانش آموزان، تقریبا همه گیر و رایج است و می توان گفت مهمترین علت این موضوع، نتیجه ای است که از امتحان به دست می آید. نتیجه ای که مدرک قبولی یا مردودی محسوب شده و باعث ارتقا، تهدید، تشویق و یا تنبیه می گردد.

14 مرداد 1399

مدل میز کار و لپ تاپ کوچک و جمع و جور مناسب فضاهای کوچک

در زمان های نچند ان دور میزهای کار و لپ تاپ در ادارجات و اتاق های کار و مطالعه داخل منزل بسیار بزرگ، بدقواره و جاگیر بودند اما امروزه مدل میز کار و لپ تاپ دچار تحولی شگرف شدن و هم از لحاظ استایل و هم از لحاظ کارایی پیشرفت قابل توجهی کرده اند. در گذشته بغیر...

2 مرداد 1399

پیوستن پردیس سینمایی شمیران به ناوگان سینمایی تهران

پردیس سینمایی شمیران به زودی و با عبور از بحران کرونا و امکان فعالیت سالن های سینمایی، در تهران افتتاح می گردد.

31 تیر 1399

حضور چهره های شاخص در جشنواره ادبی هی امسال

به گزارش خبرنگاران به نقل از بوکسلر - هیلاری منتل، مگی اوفَرل و مارگارت آتوود در میان نویسندگان و انیشمندان بزرگی که امسال در اولین جشنواره تمام-دیجیتال هی شرکت می کنند حضور خواهند داشت.

17 تیر 1399

آشنایی با قلعه لارناکا در قبرس

قلعه لارناکا در قبرس قلعه لارنکا یکی از مشهورترین و مهم ترین بناهای تاریخی شهر لارناکاست در قبرس می باشد و هواداران زیادی دارد. لارناکا امروز به موزه تبدیل شده است که در بازدید از این موزه می توانید در یک نگاه کل قبرس را ببینبد. یکی از جذابیت های قلعه...

11 تیر 1399

استفاده نکردن از تکنولوژی های ارتباطی جدید واجب تر از سیگار نکشیدن است

به گزارش خبرنگاران، هلگه رونینگ استجاد برجسته راتباطات دانشگاه اسلو نروژ روز گذشته نخسیتن پنل سخنرانی دو روزه خود در تهران را با عنوان چالش های مطالعات رسانه ای در چشم انداز رسانه های در حال تغییر در محل دانشکده ارتباطات و خبر دانشگاه آزاد اسلامی واحد...

4 تیر 1399

معرفی بهترین رستوران های اصفهان

بهترین رستوران های اصفهانکشور عزیزمان ایران سرزمینی شگفت انگیز و کهن است و به هر گوشه از این مرز و بوم که سفر کنید با دیدنی ها و جاذبه های تاریخی، فرهنگی و … آشنا می شوید. با این حال، در بین تمام شهرهای ایران، شهر اصفهان به دلیل بناها و شاهکارهای معماری...

28 خرداد 1399

افشای اسرار ترامپ در کتابی به نوشته وکیل سابقش

وکیل سابق ترامپ امیدوار است کتابی که در آن اسرار رئیس جمهور آمریکا را فاش خواهد کرد تا پیش از انتخابات 2020 روانه بازار شود.

26 خرداد 1399

بازدید مدیرکل گیلان از محل آتش سوزی در هتل تاریخی گل سنگ انزلی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از محل آتش سوزی هتل تاریخی گل سنگ انزلی بازدید به عمل آورد.

21 خرداد 1399

جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبا و بکر ایران

در شهر های مختلف کشور ایران جاذبه های تاریخی و گردشگری بی نظیری وجود دارد که کم و بیش گمنام هستند و گردشگران کمتری از این مکان ها دیدن کردند.

15 خرداد 1399

کلاس های مجازی دانشگاه آزاد کرمان به علت کندی اینترنت برگزار نشد

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد کرمان گفت: کندی سرعت اینترنت عامل اصلی برگزار نشدن کلاس های مجازی دانشگاه آزاد کرمان است و مسائل زیرساخت های آموزش مجازی در اختیار ما نیست.

6 خرداد 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، انتخاب واحد و معرفی دانشگاه

انتخاب واحد و معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و دانشکده ها و رشته های تحصیلی این دانشگاه.این واحد سومین واحد از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ تعداد دانشجو است...

28 اردیبهشت 1399

برگزاری مسابقه کتاب خوانی برای دانشجویان در ایام فراغت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: به منظور غنی سازی و بازدهی مفید ایام فراغت دانشجویان، این معاونت مسابقه عظیم کتابخوانی با جوایز ویژه تدارک دیده است.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران درباره علی اکبر شهنازی

تهران- خبرنگاران- علی اکبر شهنازی از استادان عظیم تارنوازی ایران زمین است که بیش از هفت دهه آموزش ردیف موسیقی را برعهده داشت. ضربی های تکـنیکی شهـنازی بهـترین الگـو برای تارنوازان امروزی به منظور دستیابی به ظرایف موسیقی ایرانی به شمار می آید.

17 اردیبهشت 1399

تعطیلی تمامی برنامه های گردشگری در منطقه آزاد ارس

مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: انجمن های میراث تاریخی فرهنگی، هتل داران، راهنمایان گردشگری و توسعه گردشگری ارس جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متحد شدند تا اطلاع ثانوی هیچ فعالیت گردشگری نداشته باشند.

14 اردیبهشت 1399

پخش سری فیلم های دنباله دار و مرور آثار جیم کری در هفته پایانی سال

در هفته پایانی سال فیلم های دنباله دار جیم کری از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

12 اردیبهشت 1399

480 شغل بنیاد برکت در استان قزوین

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه اقدامات محرومیت زدایی خود به وسیله ایجاد اشتغال، 480 فرصت شغلی را در استان قزوین ایجاد نموده است.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پویش مجازی درختکاری در مدارس با احتیاج ویژه کردستان شروع شد

سنندج - خبرنگاران - پویش مجازی درختکاری همزمان با شروع هفته منابع طبیعی به مدت یک هفته در مدارس با نیازهای ویژه استان کردستان شروع شد.

5 اردیبهشت 1399
تعداد: (101)