سینما

کارگردان سریع و خشن به کما رفت

جان سینگلتون کارگردان سری دوم مجموعه سینمایی سریع وخشن که چندی پیش دچار سکته مغزی شده بود، به کما رفت.

21 تیر 1398

گزینه آلمانی تیم ملی ، نقاب خوش نقش لوو

بعد از مطرح شدن نام یورگن کلینزمن به عنوان گزینه هدایت تیم ملی حالا برسی در رزومه کاری او از سوی رسانه ها آغاز شده است.البته کلینزمن برخلاف دوران بازیگری پرافتخار و درخشان خود ،دوران فوق العاده ای در مربیگری نداشته و تنها سه تیم را رهبری کرده است.

16 تیر 1398

مستند در جست وجوی تاریکی؛ سفر به اعماق ترسناک ترین فیلم های دهه 1980

در جست وجوی تاریکی (In Search of Darkness) یک فیلم مستند است که تابستان سال آینده اکران خواهد شد و به آنالیز مهم ترین و شاخص ترین فیلم های ترسناک دهه 1980 میلادی خواهد پرداخت. دوره ای که به عنوان یکی از طلایی ترین دهه ها برای فیلم های ترسناک و هواداران این آثار در نظر...

3 تیر 1398

فیلم، اف-16 فایتینگ فالکن

اف= 16 فایتینگ فالکن یک هواپیمای جنگنده مافوق صوت چندمنظوره ساخت شرکت آمریکایی لاکهید مارتین است.

31 خرداد 1398

برندگان جوایز انجمن نویسندگان آمریکا معین شدند؛ دهن کجی به گلدن گلوب و اسکار

شب گذشته برندگان هفتاد و یکمین دوره جوایز انجمن نویسندگان آمریکا (Writers Guild Award) اعلام شدند و برندگان اصلی سال جاری فیلم هایی همچون کلاس هشتم (Eighth Grade) و هرگز می توانی مرا ببخشی؟ (Can You Ever Forgive Me) بودند که پیش از این چندان مورد توجه قرار نگرفتند و از جوایز مراسم...

25 خرداد 1398

فتحی: فرایند کسب مجوز بازی پاتوسی در حال اجرا است، سرلیست های شفر را جذب کردیم

امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شد تمامی نفراتی که مورد نظر وینفرد شفر بوده اند، به عضویت آبی پوشان درآمده اند.

20 خرداد 1398

مذاکرات داغ برای ویترین فجر در سیما، جیرانی و فراستی بازمی گردند؟

به گزارش خبرنگاران، حدود 2 هفته تا برگزاری جشنواره ملی فیلم فجر باقی مانده است و این روزها هر از گاه خبرهای جدیدی از ویژه برنامه های سینمایی شبکه های تلویزیون شنیده می گردد که حکایت از اتفاقات جدیدی هم دارد.

5 خرداد 1398

نهمین جشنواره فیلم فجراصفهان برگزار می گردد، برگزاری جلسات نقد فیلم

محمدعلی جعفری در گفت وگو با خبرنگاران گفت: هر ساله تعدادی فیلم برای اکران در سینماهای استانهای کشور انتخاب می گردد که مقداری از بودجه اکران این فیلم ها توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام و مقداری دیگر از بودجه اداره ارشاد آن استان تامین می گردد.

31 اردیبهشت 1398

غیر عادی ترین عجایب موجود در دنیا

در دنیای ما زیبایی و حیرت آور بودن گونه های مختلفی دارند، از عجایب طبیعی گرفته تا مواردی که توسط انسان ساخته شده اند، آثاری که هنوز پایدار هستند و یا اینکه به ویرانه تبدیل شده اند.

17 فروردین 1398