اخبار سیاسی

هشدار دوباره ترامپ به ایران: حمله به نیرو های ما بهای سنگینی دارد

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر تهدید کرد در صورت حمله به نظامیان این کشور در عراق، پاسخ محکمی به ایران خواهد داد.

1 خرداد 1399

تحلیلگر گاردین، شعار اول آمریکای ترامپ محقق شد اما در آمار ابتلا به کرونا!

یک تحلیلگر روزنامه گاردین به طعنه می نویسد آمریکای ترامپ با ثبت بیشترین آمار ابتلا به کرونا نشان داده که ترامپ آمریکا را دوباره چنان عظیم ساخته (شعار انتخاباتی ترامپ) که کسی تصورش را هم نمی کرد!

31 اردیبهشت 1399

بازگرداندن 407 خودرو با پلاک غیربومی از ورودی های رفسنجان

خبرنگاران/کرمان فرماندار رفسنجان گفت: جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مبادی ورودی شهرستان تحت نظارت است و تا به امروز 407 خودرو با پلاک غیر بومی از ورودی های این شهر برگشت داده و از ورود آنها به شهرستان جلوگیری شد.

30 اردیبهشت 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، انتخاب واحد و معرفی دانشگاه

انتخاب واحد و معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و دانشکده ها و رشته های تحصیلی این دانشگاه.این واحد سومین واحد از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ تعداد دانشجو است...

28 اردیبهشت 1399

10 میلیارد یورو، زیان کرونا بر گردشگری فرانسه

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، زیان کرونا بر گردشگری فرانسه میزان 10 میلیارد یورو گزارش شده است.

16 اردیبهشت 1399

اختلاف در جلسه معین دستمزد سال آینده ، سرانجام بدون نتیجه نشست

جلسه معین دستمزد سال آینده کارگران به دلیل اختلاف نظر نمایندگان کارگری و کارفرمایی بر سر درصد افزایش حداقل مزد بدون نتیجه انتها یافت.

15 اردیبهشت 1399

تعطیلی تمامی برنامه های گردشگری در منطقه آزاد ارس

مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: انجمن های میراث تاریخی فرهنگی، هتل داران، راهنمایان گردشگری و توسعه گردشگری ارس جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متحد شدند تا اطلاع ثانوی هیچ فعالیت گردشگری نداشته باشند.

14 اردیبهشت 1399

مهاجرت برای یک لقمه نان!

خبرنگاران/همدان مهاجرت از روستا به شهر در زمره مهمترین مسائل اجتماعی و مالی استان همدان به شمار می آید به طوریکه این استان یکی از استان های مهاجرفرست کشور است.

27 فروردین 1399

اسفند،ماه بیمارهای واگیردار در تقویم ایران ، 77 سال قبل ،شیوع تیفوس در پایتخت

تهران این کهنه پایتخت ایرانی به دلیل موقعیت سیاسی و اجتماعی اش همواره میزبان اتفاقات ناخوانده و غیر قابل پیش بینی تاریخی است. تاریخ را که مرور کنید حتما درباره بیماری های واگیردار بسیاری می خوانید که بلای جان پایتخت نشین و کشور شده است؛مثل همین کرونا...

24 فروردین 1399

عناوین پربازدید علمی و پزشکی در 3 اسفند

اگر امروز پیروز به رصد اخبار علمی و پزشکی نشده اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی از نگاه کاربران را دنبال کنید.

19 فروردین 1399

افتتاح نمایشگاه موزه ای صنایع دستی؛ آخرین برنامه سطانی فر

نمایشگاه موزه ای صنایع دستی با حضور رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزیر فعلی ورزش و جوانان در مجموعه سعدآباد افتتاح شد.

18 فروردین 1399

معروف ترین رستوران های ژنو

معروف ترین رستوران های ژنومعروف ترین رستوران های ژنو کشور سوئیس، با منوهای بی نظیر، گشت و گذار در این شهر را تکمیل می کنند. برای تجربه لذت غذا خوردن در ژنو شناخت رستوران های این شهر ضروری است. رستوران های شهر ژنو در فضایی دلچسب و رویایی غذاهای لذیذی با...

17 فروردین 1399

هشدار بانک سرمایه گذاری اروپا درباره افزایش بیکاری جوانان در این اتحادیه

رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا بیکاری جوانان در اروپا را یک ماده انفجاری اجتماعی مخرب دانسته و ضمن پیش بینی افزایش آن در این اتحادیه، از سران کشورهای اروپایی خواست کوشش بیشتری را در راستای مبارزه با این چالش انجام دهند.

11 فروردین 1399

جدیدترین موضع گیری سخنگوی طالبان درباره آمریکا

به گزارش خبرنگاران، ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان در حساب کاربری خود در توئیتر به مذاکرات میان این گروه و آمریکا واکنش نشان داد.

3 فروردین 1399

رایزنی محمد الحلبوسی و محمد توفیق علاوی درباره تشکیل کابینه

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه سومریه نیوز، محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق با محمد توفیق علاوی نخست وزیر مکلف این کشور ملاقات کرد.

1 فروردین 1399

پاسخ تهران به ماکرون: نام دریای جنوب ایران فقط خلیج فارس است

در پی انتشار توییتی از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه که وی در آن از عبارت عربی-فارسی برای نام بردن از خلیج فارس استفاده نموده بود وزارت امور خارجه ایران به این اقدام واکنش نشان داد.

17 اسفند 1398

یاری یک میلیارد تومانی وزارت ورزش به تیم امید

با دستور وزیر ورزش و جوانان، یک میلیارد تومان به حساب فدراسیون فوتبال برای هزینه های تیم امید ایران واریز شد.

23 بهمن 1398

مردم از منابع رسمی پیگیر اخبار تعطیلی های آلودگی هوا باشند

استانداری تهران با دعوت از رسانه ها برای دریافت اخبار تعطیلی مدارس از کارگروه اضطرار آلودگی هوا و استانداری، از مردم استان نیز خواست تنها از منابع رسمی و موثق پیگیر اخبار تعطیلی ها به واسطه آلودگی هوا شوند.

19 بهمن 1398

واکنش تند سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات جدید وزیر خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخنان وزیر خارجه آمریکا گفت: او که تفکرات یک سازمان جهنمی، فریبکار و برانداز (CIA) را به میدان دیپلماسی به عنوان یک حوزه متمدنانه آورده در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه ای در جهان نیست و جایگاهی در این حوزه ندارد.

17 بهمن 1398

40 درصد کل اقتصاد ایران معاف از مالیات است

یک کارشناس مالی گفت: 40 تا 50 درصد کل اقتصاد ایران از مالیات معاف است که با توجه به فراوری ناخالص داخلی ما که حدود 2500 هزار میلیارد تومان است، 40 یا 50 درصد این رقم، عدد بزرگی است.

16 بهمن 1398
تعداد: (108)