قره خانی: مجلس به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تصمیم گیری در مورد بنزین نیازمند کار کارشناسی و تخصصی است، گفت: مجلس تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی ندارد.

قره خانی: مجلس به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست

اسدالله قره خانی در گفت وگو با ایسنا گفت: تا زمانی که دولت احتیاجی به افزایش قیمت بنزین نداشته باشد قطع به یقین مجلس شورای اسلامی نیز تصمیمی به افزایش قیمت بنزین ندارد و با افزایش قیمت مضیقه ای برای مردم ایجاد نمی کند.

وی در ادامه اعلام کرد: اگر دولت لایحه ای در زمینه افزایش قیمت بنزین ارائه کند آنگاه مجلس شورای اسلامی موضوع را آنالیز خواهد نمود و تاکنون نیز لایحه ای در این زمینه ارائه نشده است و در لایحه بودجه 1398 نیز افزایش قیمتی برای بنزین دیده نشده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی با بیان اینکه قطع به یقین این کمیسیون مخالف افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین است، توضیح داد: کمیسیون انرژی تصمیمی برای افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین ندارد، چرا که این موضوع یک امر مهم است و احتیاجمند کار کارشناسی و دقیقی است و اگر احتیاج باشد دولت باید در این زمینه لایحه دهد.

قره خانی در انتها گفت: از آنجا که بحث افزایش قیمت و سهمیه بندی دارای آثار مستقیم بر معیشت مردم است، احتیاج به یک کار جامع و پخته ای دارد تا بتوان در مورد آن تصمیم گیری کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قره خانی: مجلس به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قره خانی: مجلس به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید