علی صمیمی: برای پارالمپیک 2020 برنامه ریزی 4 ساله داریم

رئیس فدارسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: برنامه ریزی 4 ساله برای پارالمپیک 2020 داریم و می خواهیم رتبه ایران را تک رقمی کنیم.

علی صمیمی: برای پارالمپیک 2020 برنامه ریزی 4 ساله داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، حمید علی صمیمی رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک پس از مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک گفت: انتخابات مجمع کمیته ملی پارالمپیک این دوره از حساسیت زیادی برخوردار بود، به دلیل اینکه تعداد فدراسیون های عضو بیشتر بود و 14 فدراسیون عضو داشتیم. خیلی خوب و منظم هم صورت گرفت و باتوجه به انتظارات و نقشی که عموما در ورزش جانبازان و معلولین داشتیم دنبال این بودیم که نقش دو فدراسیون جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان پررنگ گردد که خداراشکر همینگونه هم پیش رفت.

وی درباره برنامه هایش در فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: برنامه مان معین است و در فدراسیون جانبازان و معلولین سیاست وزارت ورزش را دنبال می کنیم و در کنار آن هدف های کمیته ملی المپیک را مدنظر قرار داریم. برنامه ریزی 4 ساله برای پارالمپیک 2020 داریم و می خواهیم رتبه ایران را تک رقمی کنیم. تمام کوشش مان این است که بتوانیم آن چیزی که پیش بینی می کنیم در آنجا محقق کنیم. در پارالمپیک 2020 معین است که باید ورودی ها و سهمیه مان را بگیریم و از الان رشته هایمان فعالیت های خودشان را شروع کردند تا بتوانیم با یک سهمیه خیلی خوب برای پارالمپیک 2020 برای مردم مان شادی بیاوریم.

عضو هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه چرا در انتخابات در خیلی از پست ها در حالی که چندین نفر ثبت نام کردند ولی در روز انتخابات همه کنار رفتند و یک نفر باقی ماند، مطرح نمود: در بحث انتخابات اصلا پیش بینی نمی گردد کرد، یک دلیلش این بود که قانون منع به کارگیری بازنشستگان مطرح بود و بحث دیگر اینکه خود اعضا می دیدند نفری که در کنارشان هست، ارجح تر و سابقه بیشتری دارد به همین خاطر کنار رفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی صمیمی: برای پارالمپیک 2020 برنامه ریزی 4 ساله داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی صمیمی: برای پارالمپیک 2020 برنامه ریزی 4 ساله داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید