(تصاویر) جشن و پایکوبی در روستای اجدادی کامالا هریس

به گزارش وبلاگ آقای عادلی، ساکنان روستای تولاسِندرا پورام زادگاه پدربزرگ مادری کامالا هریس معاون رئیس جمهور جدید آمریکا در ایالت جنوبی تامیل نادوی هند، جشن و پایکوبی برپا کردند.

(تصاویر) جشن و پایکوبی در روستای اجدادی کامالا هریس

به گزارش وبلاگ آقای عادلی، این روستا که در 350 کیلومتری شهر چنای، مرکز ایالت تامیل نادو واقع شده است، ناحیه ای بسیار زیبا و پوشیده از مزارع برنج است.

پیش از برگزاری مراسم تحلیف هریس، در معبد محلی این ناحیه مراسم ویژه دعا برای موفقیت او برگزار گردید.

همچنین سازمانی که گیاهخواری را ترویج می نماید، به عنوان شادباش موفقیت کامالا هریس، بسته های غذا در میان بچه ها روستا توزیع کرد.

هریس نخستین زن رنگین پوست با تبار آسیای جنوبی است که در مقام معاونت ریاست جمهوری آمریکا قرار می گیرد.

آنوکامپا مدهاواسیمهان، آموزگار 52 ساله روستا می گوید: ما بسیار مفتخریم که یک هندی به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده است.

خانم هریس در سال 1964 از مادری هندی به نام شیامالا گوُپالان و پدری جامائیکایی با نام دونالد هریس، زاده شد. هرچند پدربزرگ کامالا هریس دهه ها پیش از روستای تولاسِندرا پورام به شهر چنای نقل مکان نموده است، اما ساکنان این روستا پیش از انتخابات ماه نوامبر 2020 با برپا کردن جشن و پایکوبی برای خانم هریس آرزوی موفقیت نموده بودند و حالا هم در پی پیروزی او در این انتخابات، با آتش بازی و پخش شیرینی و گل به عنوان پیشکش های مذهبی، این موفقیت وی را گرامی می دارند.

در مراسم تجلیل از خانم هریس، پوستر هایی از او بر دیوار های روستا نصب شده است.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) جشن و پایکوبی در روستای اجدادی کامالا هریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) جشن و پایکوبی در روستای اجدادی کامالا هریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید